Co je Klub pivních znalců?

• Bonusový program pro hospody a restaurace
  • Bezplatný nástroj jak propagovat vaši restauraci
  • Jednoduchá cesta jak oslovit vaše štamgasty a informovat
    je o dění ve vaší restauraci
poznejte všechny výhody klubu

Získávejte body za odběr piva
a klubové aktivity

Restaurace zapojené do Klubu pivních znalců získávají body za odběry piva a klubové aktivity.
Nastřádané body lze vyměňovat za zajímavé odměny.

sklenice

Posílejte zprávy svým štamgastům

Přivítejte nové štamgasty své hospody a nebo oslovte ty stávající a dejte jim vědět, co se ve vaší restauraci děje.

Člen Klubu pivních znalců může

• Propagovat svou hospodu online
  • Komunikovat se svými štamgasty
  • Získávat odměny za objednávky i akce

Naše pivovary

Pivovar Protivín Pivovar Černá hora Pivovar Jihlava Pivovar Klášter Rychtář Pivovar Uherský Brod Pivovar Vysoký Chlumec

Vážení zákazníci,
vzhledem k neplnění základních očekávaní programu Klub pivních znalců, kterými byly online komunikace provozoven se štamgasty (pozvánky na pivo, různé akce, atp.) a rozšířená prezentace provozoven na webových stránkách (vyplnění a údržba profilu provozoven), jsme se rozhodli ke zrušení tohoto programu ke dni 1. listopadu 2017.

V případě dotazů se prosím obracejte na email: zakaznicky.servis@pivovary-lobkowicz.cz